Terleme Önleyici Sprey Terleme Önleyici Siparişi

HUMACARE TERLEME ÖNLEYİCİ SPREY

TERLEME ÖNLEYİCİ SPREYİN İÇERİĞİ VE ETKİSİ

Humacare Anti-Ter Spreyi, insan cildine ve ph dengesine hiçbir zarar vermeyecek şekilde Almanya'da formülize edilmiş ve ISO9001 kalite sertifikasına sahip Ankara tesislerimizde üretilmiştir. Ürünümüz düzenli kullanım ile sadece birkaç gün içerisinde, kullanılan bölgedeki terleme probleminin giderilmesine ve dolayısıyla ter kokusundan kurtulmaya yardımcı bir üründür.

 

Tüm cilt tipleri için uygunluğu test edilmiştir. Uygulanan bölgede çok kısa süreli bir karıncalanma hissi oluşmaktadır. Gözle  teması halinde göz bol su ile yıkanmalıdır. Çocukların ulaşamayacağı kuru ve serin yerde muhafaza edilmelidir.

 

LÜTFEN DİKKAT: ÜRÜNÜMÜZ DERMATOLOJİK VE MİKROBİYOLOJİK OLARAK TEST EDİLMİŞTİR. CİLDE HİÇBİR ZARAR VERMESİ SÖZ KONUSU DEĞİLDİR!

 

Terleme Önleyici Satış

 

NEDEN HUMACARE TERLEME ÖNLEYİCİ?

Çünkü; Humacare insan vücudunda bulunan 2-3 milyona yakın ter bezine, kullanım bölgesi farketmeksizin maksimum etkiyi gösterecek şekilde formülize edilmiştir. El terlemesi, ayak terlemesi, yüz terlemesi ve koltuk altı terlemesi gibi tüm terleme problemlerinde etkilidir. Düzenli kullanımla ekstra kuruluk sağlar.